Death Note İzle - Anime 3.Bölüm Altyazılı İzle


DEATH NOTE 3.BÖLÜM ALTYAZILI İZLE

Bu kısımdan sonrası spoiler içermektedir. İzlememiş olanlar altta yazılanları okumasın.

TAKAS


Bölüm Kira'yı yakalamakla görevli polislerin toplantısı ile başlıyor. Polisler tüm olasılıkları değerlendiriyorlar. Ölümlerin gerçekleşme saatlerinden L cinayetleri işleyen kişinin bir öğrenci olabileceğinden şüpheleniyor.

Ayrıca yine Light'ın büyük bir avantaja sahip olduğunu bu bölümde öğreniyoruz. Kira'yı bulmakla görevli polislerin başında Light'ın babası var. Light onun bilgisayarını kullanarak soruşturma hakkında kritik bilgilere erişim sağlayabiliyor.

L defter hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadığı halde kritik bilgiler elde ediyor. Örneğin defter sahibinin sadece ölümleri değil ölüm anını da belirleyebileceğini anlıyor.

Ryuk bu arada Light'a defter hakkında belki de en kritik bilgilerden birini veriyor. Takas bilgisi... Ölüm melekleri baktıkları kişilerin isimlerini ve kalan ömürlerini görebiliyorlar. Bu özelliğin insanlar tarafından kullanılabilmesi için bir takas sistemi var. Bu özelliği kullanmak isteyen insanlar kalan ömürlerinin yarısı karşılığında bu özelliğe sahip olabilmekteler.

Ryuk bu teklifi Light'a sunuyor. Tahmin edileceği gibi Light bu teklifi kabul etmiyor.

DEATH NOTE ANIME TÜM BÖLÜMLER LİSTE 

Altta yer alan listeden tüm Death Note bölümlerini izleyebilirsiniz. İyi seyirler...

Death Note 1. Bölüm
Death Note 2. Bölüm


Yorumlar